Salony

Kim jesteśmy

WOJTEK ZIELIŃSKI HAIR EXPERT

Salony w Warszawie przy ul. Piękna 7/9 lok. 65 oraz ul. Rydygiera 11 lok U5

Wojtek Zieliński HAIR EXPERT to salony na mapie Warszawy – w Centrum i na Zielonym Żoliborzu, które realizują marzenia każdego kto pragnie aby Jego wizerunkiem zajęli się doświadczeni profesjonaliści.

Przez lata zbudowaliśmy markę, o której jakości świadczą przede wszystkim zadowoleni Klienci. Pasję do fryzjerstwa łączymy z umiejętnościami, nieustannym rozwojem, innowacyjnością technik i kreatywnością. Ta bogata mieszanka w połączeniu z przyjaznym wnętrzem i dogodną lokalizacją salonów to nasz sposób na jakość.

Zaufali nam nam artyści, piosenkarze, przedstawiciele świata kultury i polityki m.in.: Ewa Bem, Jolanta Pieńkowska, Bożena Walter, Małgorzata Walewska, Magda Mołek, Grzegorz Markowski, Andrzej Rybiński. Pracowaliśmy z Korą, Zbyszkiem Wodeckim, zespołem Pectus, z Kayą, z trzema Prezydentami RP i można by tak długo wymieniać....

Jednak po latach w branży najbardziej cenimy sobie codzienną pracę z klientami. Największą przyjemność sprawia nam czesanie klientek, które przychodzą do nas po sąsiedzku, z ulicy, po poradę, po nowy kolor i dobre cięcie.

Nasz profesjonalny zespół czeka na każdego z Was! Świadczy o tym nie tylko domowa atmosfera jaka w nim panuje ale również przyjazne ceny.